Dotační podpora – Fitness stroje

Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55 %

Nové místo pro pohyb a zábavu

Využijte nejvýhodnější dotační slevovou akci. Vybudujte místo radosti pro své občany, zaměstnance, klienty i pacienty.

Nadační podpora pro váš záměr

Je to již 10 let, co jsme přinesli venkovní pohyb a zábavu do našich měst a obcí. Proto je nám ctí být i v roce 2020 vaším partnerem v podpoře zdraví, pohybu, vitality i rozvoje vašich občanů, klientů nebo i pacientů.

Pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu nabízíme příležitost postavit venkovní hřiště, které bude sloužit opravdu každému, bez rozdílu věku, pohlaví či zájmů.

Vyplňte prosím jednoduchý formulář jako žádost o příspěvek. Na tuto dotační akci jsou vyčleněné finance v hodnotě zhruba 90 typizovaných projektů. Pokud svou žádost vyplníte a odešlete včas, podpoříme i váš projekt.    

Nadační fond - logo


VYBERTE SI ZE 14 STROJŮ V NABÍDCE:

XC stroje

 

Na výběr máte ze tří variant A, B a C. Varianty lze různě kombinovat. Například: 8 strojů získáte objednávkou 2 × varianta C, 5 strojů získáte objednávkou varianty A + C.

Při výběru z varianty B získáte jako bonus informační ceduli, jejíž instalace u venkovního hřiště je stanovená jako povinnost legislativou.

Při výběru varianty C získáte kromě informační cedule navíc stroj šlapadlo XC 13a. To je možné naistalovat ke stroji XC 13 a nebo k běžné lavičce a využít pro procvičení nohou v sedě. Další varianta je instalace šlapadla do prostoru. Takto lze šlapadlo využít vleže.

Zvýhodněná nabídka XC sestav

Podmínky akce:

Konečná cena je včetně DPH. Cena ZAHRNUJE MONTÁŽ strojů i bonusů na TRAVNATÝ POVRH. Podmínka této konečné ceny je převzetí hřiště v den montáže. Klientem požadované vícepráce budou doúčtovány na základě dohodnutého rozpočtu.

Nabízené varianty lze kombinovat, žádat na více lokalit, či rozdělovat na etapy a množství strojů pro určené lokality dle přání zákazníka. MONTÁŽ NA JINÝ NEŽ TRAVNATÝ POVRH BUDE ÚČTOVÁNA DLE SPECIFIKACE PROJEKTU na základě odsouhlaseného rozpočtu. Do akční ceny není zahrnuta likvidace výkopku.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat: DANIEL HURNÝ +420 776 776 033

 

10 let s vámi

 


Poskytovaná dotační akce je omezená
pouze do podpory 90 projektů. Neváhejte!

Podat žádost o nadační příspěvek

 

3 vlastnosti, které oceníte

Rychlost

Vše máme skladem. Takže pokud jste připraveni, pak my také. Nové hřiště bude třeba do týdne.

Zkušenost

Máme za sebou téměř 2000 realizací. Nejvíc ze všech. Takže dobře víme, jak postavit hřiště podle vašich potřeb.

Podpora

Poradíme vám s kombinacemi strojů, půjčíme je na testování, vypracujeme projekt i 3D vizualizaci.