Reference

Reference

1.

Školní sportoviště, kde děti rády cvičí

Navázali jsme spolupráci již před 13 lety, říká Ing. arch. Jan Dudr. Při mém výběru rozhodovala přehlednost webových stránek a reference. Investorům při výběru prvků poskytujeme právě odkazy na web Colmexu. Výhodou je ucelený a přehledný sortiment posilovacích strojů, workoutových a parkourových prvků.

 

Proč byste Colmex doporučil?

Colmex doporučuji při prvních jednáních, protože jsem si jist dobrým výsledkem. Tím jsou povedené realizace a spokojení uživatelé. Colmex dobře a příjemně komunikuje s naší projekcí i s dodavateli staveb. Věřím, že na dosavadní spolupráci navážeme dalšími úspěšnými realizacemi.  

 

 

2.

Nečekaný povyk 93 metrů pod zemí

Sanatorium EDEL
Stroje z nerezového materiálu
Stroj z nerezového materiálu
stroje Upravené na dětskou velikost

Pro Sanatorium EDEL jsme navrhli rehabilitační zařízení upravené na dětskou velikost a ta vyrobili z nerezového materiálu. Ten opravdu nabízíme jako jediná firma v ČR a zkušenosti potvrzují, že takové stroje vydrží skutečně náročné podmínky i drsné zacházení.

Více

Naše stroje už byly totálně zrezivělé a pro děti nepoužitelné. Tak jsem hledal alternativu, která obstojí při vysoké vlhkosti v podzemí. Představoval jsem si něco z nerezu a divil jsem se, že na českém trhu nabízí fitness stroje z toho materiálu jediná firma. Oslovil jsem tedy společnost Colmex a ta nejenže nám dodala odolné rehabilitační stroje z nerezové konstrukce. Ale ještě je vyrobili na míru v dětských rozměrech. Děti už jim nějaký čas dávají při speleoterapii co proto a jak to vypadá, ještě dlouho budou, dodává ředitel Svozil.

3.

Colmex to zvládl na jedničku

Obyvatele obce Břasy spojuje přístup ke sportu. Do místního venkovního sportoviště jsme dodávali parkourovou sestavu a workoutové hřiště.  

 

Sestavy jsme si objednali u společnosti Colmex. Potěšilo mě, že naši zakázku vyřešili rychle a profesionálně. Mají seniorní tým pro přípravu i realizace, takže od návrhu, následné vizualizace a harmonogramu až po samotnou realizaci uběhlo velmi málo času a my nyní máme místo pro pohyb od dětí až po dospělé kluky.

4.

Radost z pohybu pod širým nebem

Na Rybářce v Praze
U Sedleckého háje
workoutové sestavy
Street Workout Suchdol

Příkladem úspěšné realizace Colmexu jsou právě otevřené workoutové sestavy v ulici Na Rybářce v Praze – Suchdole v blízkosti Sedleckého háje. Sestavy byly postaveny ve spolupráci s Českým olympijským výborem. Na financování se podílel Magistrát města Prahy v rámci projektu Město sportu.

Colmex má propracovaný přístup k projektům. Po konzultacích s námi udělali grafický návrh sestav v reálném prostoru, poté vše postavili a předali dle harmonogramu. Jsme rádi, že jsme měli příležitost s nimi spolupracovat, potvrdil starosta Suchdola Petr Heil.

3 vlastnosti, které oceníte

Rychlost

Vše máme skladem. Takže pokud jste připraveni, pak my také. Nové hřiště bude třeba do týdne.

Zkušenost

Máme za sebou téměř 2000 realizací. Nejvíc ze všech. Takže dobře víme, jak postavit hřiště podle vašich potřeb.

Podpora

Poradíme vám s kombinacemi strojů, půjčíme je na testování, vypracujeme projekt i 3D vizualizaci.