Případová studie

Realizace workoutové sestavy Nebraska
Olomouc Čechovy sady

Stavba workoutové sestavy je promyšleným projektem od začátku až do konce. Je velmi důležité, aby si klient hned na začátku ujasnil, jakou funkci má sestava plnit a pro jaké uživatele je primárně určena.

Například středoškolská mládež je menšího vzrůstu než mládež vysokoškolská. Podle výšky postavy je možné sestavu variabilně upravovat.

Naši projektový manažeři vždy věnují počáteční fázi přípravy projektu velkou pozornost a v průběhu konzultací si s klientem celý projekt nadefinují.

 

1.
Dle zadání klienta náš designér navrhl ideální variantu workoutové sestavy. Vizualizace sestavy ve 3D provedení je velmi efektivní, takto si klient dokáže představit, jak bude workoutové hřiště reálně vypadat.

Návrh workoutové sestavy

 

2.
Barevné kombinace, které si klient pro svou workoutovou sestavu vybere, jsou nejlépe rozpoznatelné na jednotlivých detailech sestavy ve 3D vizualizaci.

Výběr barevné kombinace

 

3.
Po výkopových pracích, srovnání povrchu a umístění obrubníků, byla dopadová plocha zalita betonem. Velikost je dána rozměrem zařízení workoutové konstrukce.

Zalití dopadové plochy betonem

 

4.
Sloupy (stojny) jsou ukotveny do betonové desky pomocí závitových tyčí a chemických kotev.

Ukotvení do betonové desky

 

5.
Pokládka protipádové pryžové dlažby. Jsou to jednovrstvé desky z recyklovaného gumového granulátu spojeného polyuretanem. Povrh se používá jako bezpečná a zároveň ekologická varianta pro dětská hřiště a sportoviště.

Pokládka protipádové pryžové dlažby

 

6.
A instalace workoutové sestavy v Olomouci je dokončena.

Instalace workoutové sestavy je dokončena

 

7.
Díky svému umístění v parku Čechovy sady nyní workoutová sestava slouží všem, kteří park využívají pro aktivní odpočinek po škole či po práci, a nebo si na workoutové sestavě zacvičí o víkendu.

Workoutová sestava slouží všem

 

3 vlastnosti, které oceníte

Rychlost

Vše máme skladem. Takže pokud jste připraveni, pak my také. Nové hřiště bude třeba do týdne.

Zkušenost

Máme za sebou téměř 2000 realizací. Nejvíc ze všech. Takže dobře víme, jak postavit hřiště podle vašich potřeb.

Podpora

Poradíme vám s kombinacemi strojů, půjčíme je na testování, vypracujeme projekt i 3D vizualizaci.