DOTAČNÍ SLEVA až 55% na váš fitpark

Akce
7.
Únor
2019

Využijte naši slevovou akci a postavte fitpark!

Jsou to takové drobné věci v rámci celé obce. Ale lidem udělají ohromnou radost. A ne nadarmo se o venkovních posilovnách mluví jako o fenoménu dnešní doby. Na těch roztodivných konstrukcích a strojích cvičí maminky, kterým konečně usnul malý v kočárku. Protahují se tam senioři, jimž se jinak příliš možností k pohybu nedostává. A mladí lidé, ti si ze street workoutu udělali doslova životní styl.

Fitparky, venkovní posilovny a parkourová hřiště se tak v posledních letech stávají neodmyslitelnou součástí veřejného prostoru. Naše firma si přeje i nadále podporovat zdraví občanů a sociálně ohrožených skupin obyvatel. Proto vám pod záštitou Nadačního fondu zdravého životního stylu nabízíme příležitost postavit venkovní hřiště, které bude sloužit opravdu každému, bez rozdílu věku, pohlaví či zájmu. Každý přece ví, že pohyb je pro zdraví potřeba.

Postavte venkovní posilovnu za méně než polovinu s dotační slevou až 55 %.

Na výběr máte ze tří variant A, B a C. Při výběru z varianty B získáte 2 stroje + 1 informační ceduli jako bonus. Při výběru varianty C získáte 4 stroje + 1 informační ceduli jako bonus + 1 šlapadlo jako bonus v ceně zdarma.

Na www.colmex.cz/sluzby/dotacni-podpora-fitness-stroje/ se dovíte všechny potřebné informace, jaké stroje jsou v nabídce i jak dotaci získat.

Nebo zde si můžete stáhnout leták (980 kB).

Poskytovaná dotační akce je omezená. Pouze do podpory 100 projektu. Neváhejte!

 

Zvýhodněná nabídka sestav CX

 

Vybudujte místo radosti pro své občany, zaměstnance, klienty i pacienty.

3 vlastnosti, které oceníte

Rychlost

Vše máme skladem. Takže pokud jste připraveni, pak my také. Nové hřiště bude třeba do týdne.

Zkušenost

Máme za sebou téměř 2000 realizací. Nejvíc ze všech. Takže dobře víme, jak postavit hřiště podle vašich potřeb.

Podpora

Poradíme vám s kombinacemi strojů, půjčíme je na testování, vypracujeme projekt i 3D vizualizaci.