Třebonínští otevřeli nové workoutové hřiště

Akce :: Realizace
7.
Srpen
2019

Obec v Dolním Třeboníně slavnostně otevřela nové workoutové hřiště

Dárek na zahájení letních prázdnin dostali obyvatelé Dolního Třebonína. Obec jim nechala postavit nové workoutové hřiště.

Psali o nás v médiích:

Mládež tak má, kde si užitečně vybít přebytečnou energii. Nové hřiště s bytelnou posilovací workoutovou sestavou, doplněné venkovními posilovacími stroji, ale i posilovacími lavicemi či ping-pongovým stolem, otevřeli zástupci obce a dodavatelské firmy slavnostně v sobotu.

K vybudování hřiště nás vedly dva důvody

uvedl starosta Pavel Ševčík. Fakt, že je tu spousta mladých lidí, a za druhé, protože dorostenci a teenegeři začali likvidovat naše pěkné dětské hřiště.

Zastupitelé uznali, že starší děti vyháněné z hřiště pro nejmenší nemají kde se podobně vyžít, proto celkem jednomyslně odsouhlasili stavbu workoutové hřiště pro mládež i dospělé. Hřiště obec přišlo na necelý půl milion korun.

Co se na posilovací sestavě dá dělat a k jakým výkonům je možné se dopracovat, předvedli názorně při exhibici ukrajinští sportovci Maxim a Jevgenij. Co pouze silou se svým tělem dokázali, bylo chvílemi až neuvěřitelné.

„Pro mládež je určena spíše ta workoutová sestava,“ řekl zástupce dodavatelské firmy Daniel Hurný. „A pro lidi středního věku. Pro ostatní od 15 let do věku důchodového jsou vhodné spíše okolní stroje. Na všech cvičíte vlastní vahou. Podle toho, jak je člověk těžký, takovou má zátěž. Všechny stroje jsou koncipovány tak, aby se zapojil hlavně hluboký stabilizační systém páteře.“

„Já už ty stroje zkoušela,“ podělila se o dojmy Marie Kolářová z Dolního Třebonína, které bude letos 70 let. „je to perfektní. Budu je využívat. Brzy ráno, aby mě nikdo neviděl (smích). Marie Kolářová pracuje na své fyzičce, pravidelně chodí na výšlapy s turisty. „Vždy na týdenní pobyt někam do hor. Za ten týden ujdeme sto kilometrů,“ dodala.

 

 

 

 

 

Odkaz na celý článek:

https://ceskokrumlovsky.denik.cz/zpravy_region/trebononsti-otevreli-nove-workoutove-hriste-20190702.html

 

 

 

 

3 vlastnosti, které oceníte

Rychlost

Vše máme skladem. Takže pokud jste připraveni, pak my také. Nové hřiště bude třeba do týdne.

Zkušenost

Máme za sebou téměř 2000 realizací. Nejvíc ze všech. Takže dobře víme, jak postavit hřiště podle vašich potřeb.

Podpora

Poradíme vám s kombinacemi strojů, půjčíme je na testování, vypracujeme projekt i 3D vizualizaci.