Kombinované hřiště dává smysl

Realizace
4.
Červen
2019

V Rynholci ví jak na to!

V minulém týdnu proběhla exhibice cvičení na workoutové sestavě v obci Rynholec. V rámci otevření kombinovaného hřiště, workoutové sestavy a třech posilovacích strojů, jsme do obce Rynholec přijeli s celou delegací cvičenců. Cílem bylo osvětlit maximální účinnost venkovní posilovny, kterou občané nyní mají k užívání. A podařilo se!

Strávili jsme úžasný podvečer s lidmi, kteří mají nadšení do nových věcí, pohybu a dobré nálady. Cvičenci workoutu jim předvedli sestavu cviků, které se dají po již několika měsících cvičení na workoutové sestavě naučit. Následně s prvními zájemci o workout začali i s jejich tréninkem.

I o stroje byl zájem. Cvičení na veslovacím stroji si náležitě vychutnal například i úžasný pan A. Řežábek, kterého věk se blíží k obdivuhodné 90!!!

A reakce pana starosty Dyntara?

Jsme plni očekávání! Děkujeme za spolupráci! Hřiště má našlápnuto stát se středobodem aktivního pohybu v obci. A už nyní vidíme možnosti pro jeho další rozšíření. Vaše společnost odvedla profesionální práci, jak při plánování hřiště, tak i při jeho instalaci a dnešní exhibice spolupráci neuzavírá, naopak ukazuje její nové zajímavé směry

A my se už teď těšíme a přejeme hodně aktivního pohybu!

 

3 vlastnosti, které oceníte

Rychlost

Vše máme skladem. Takže pokud jste připraveni, pak my také. Nové hřiště bude třeba do týdne.

Zkušenost

Máme za sebou téměř 2000 realizací. Nejvíc ze všech. Takže dobře víme, jak postavit hřiště podle vašich potřeb.

Podpora

Poradíme vám s kombinacemi strojů, půjčíme je na testování, vypracujeme projekt i 3D vizualizaci.