Čestlická řeka už není líná!

Realizace
28.
Květen
2019

Workoutové konstrukce nad vodou?

Jen tak si plavete řekou, když v tom vplouváte pod podivnou konstrukci. Rukama se natahujete po nerezových obručích nad vámi. Máte je? Tak si zacvičte!

Této nové atrakci v Aquapalace Praha se říká Opičí dráha. 450 metrů dlouhou „Línou řeku“ teď na čtyřech místech překlenují nerezové posilovací konstrukce, na kterých děti prožijí svůj superhrdinský příběh a dospělí si protáhnou horní polovinu těla. Při naší návštěvě si na konstrukcích zaručkoval, zaposiloval a zablbnul snad každý, kdo pod nimi proplaval.

V České republice nic podobného nenajdete. Tento unikát jsme tam vytvořili my. Konstrukci jsme navrhli a rozmístili nad vodou tak, aby každá z nich vyzývala k jinému pohybu. K všemožnému dovádění a zapojení odlišných svalových partií.

Byla to opravdová výzva. Při návrhu jsme se museli popasovat především s vlivem vlhkosti a chloru. Proto jsme na konstrukce použili speciální nerezovou ocel do agresivního prostředí. Vzorem pro jednotlivé cvičební prvky se nám pak staly naše workoutové sestavy, které jsme upravili tak, aby je návštěvníci aquaparku mohli snadno využívat.

Běžte si tam i vy výkonně zaplavat!

3 vlastnosti, které oceníte

Rychlost

Vše máme skladem. Takže pokud jste připraveni, pak my také. Nové hřiště bude třeba do týdne.

Zkušenost

Máme za sebou téměř 2000 realizací. Nejvíc ze všech. Takže dobře víme, jak postavit hřiště podle vašich potřeb.

Podpora

Poradíme vám s kombinacemi strojů, půjčíme je na testování, vypracujeme projekt i 3D vizualizaci.