Potřebujete načerpat novou energii pro Vaše projekty?

Zprávy
18.
Květen
2023

V loňském roce se při setkáních na veletrzích těšil náš první vydaný COLMEX BULLETIN velkému zájmu. Bylo hned jasné, že se stane jeho vydávání a aktualizace tradicí. Mnoho inspirace pro nová místa radosti z pohybu a setkávání se s druhými, ale i novinek našeho portfolia z oblasti energetické soběstačnosti a jejího využití ve veřejném prostoru, spolu s cenovými nabídkami pěkně pohromadě na jednom místě. To a mnoho dalšího přináší i bulletin pro rok 2023.

Hledáte cesty, jak vytvořit nová místa pro radost z pohybu, odpočinku, seberealizace a setkávání se s druhými?

V novém vydání COLMEX BULLETINU 2023 najdete přehled finančně zvýhodněných projektů výstavby míst, která přinášejí radost.

Kromě standardního sortimentu najdete v bulletinu i náš solární mobiliář, protože cena energií je stále aktuální velké téma. Jak s oblibou říkáme „Dobijeme Vám baterky, nejen Vašeho těla.“

Určitě Vás také bude zajímat nabídka naší sesterské firmy SORIAN, která se specializuje na fotovoltaiku ve veřejném sektoru.

V neposlední řadě je důlěžitou inspirací i NOVINKA našeho portfolia – multifunkční dětská hřiště. Rádi Vám v jednom z článků připomene, že děti jsou budoucím pilířem každé společnosti a je třeba začít s vytvářením zdravých pohybových návyků už v předškolním věku.

Novinkou je doplnění bulletinu o QR odkazy, kterými se pohodlně dostanete například na jeden z dílů pořadu Cesty k úspěchu, kterého nám bylo potěšením být součástí.

Nechybí ani odkazy na naše on-line tréninky, video ze zákulisí natáčení s DVTV a připomínka našich dalších služeb týkajících se péče o naše zákazníky.

Všechny informace o možnostech najdete v našem bulletinu, které jsou ve formátu PDF. Lze je prolistovat online, případně jednoduše vytisknout k pozdějšímu přečtení.

Děkujeme za vaši dlouholetou přízeň a těšíme se na společné projekty.
Jsme tu pro Vás již 13 let.

Tým Colmex

 

3 vlastnosti, které oceníte

Rychlost

Vše máme skladem. Takže pokud jste připraveni, pak my také. Nové hřiště bude třeba do týdne.

Zkušenost

Máme za sebou přes 2800 realizací. Nejvíc ze všech. Takže dobře víme, jak postavit hřiště podle vašich potřeb.

Podpora

Poradíme vám s kombinacemi strojů, půjčíme je na testování, vypracujeme projekt i 3D vizualizaci.