Udělejte z hubnutí zábavu

Rady / Cviky / Inspirace
7.
Únor
2019

Většina z vás si již někdy řekla: „Musím zhubnout“. Při pomyšlení na tato dvě slova se vám však vybaví nepříjemné každodenní běhání a drastické diety. No, bez úpravy jídelníčku to bohužel nepůjde, ale první zmíněnou aktivitu můžete nahradit za něco zábavnějšího a smysluplnějšího. My vám přinášíme několik aktivit, které udělají z hubnutí zábavu.

Jízda na kole

A nemyslíme tím jízdu na rotopedu, to podle nás vůbec není zábava. Namísto toho se vydejte do přírody a poznávejte krásy naší země. Spojíte tak příjemné s užitečným, ušetříte plno peněz za dopravu, a ještě spálíte velkou spoustu kalorií.

Cvičení vlastní vahou těla

Venkovní fitparky jsou snad všude. Na fitness strojích, které tam najdete můžete posilovat, protáhnout se anebo se prostě jenom zahřát pro další cvičení. Dalším stupněm v náročnosti jsou workoutové sestavy, které umožňují nejenom se procvičit, ale především posílit své tělo a zaměřit se na konkrétní partie. Pokud nevíte, kde takové fitparky parky a workoutové konstrukce najdete, podívejte se například na www.colmex.cz/mapa-realizaci/ a takové místo ve vašem okolí si najděte.

Skákání přes švihadlo

Ne každému přijde skákání přes švihadlo jako zábava. Zvrat nastane tehdy, když si uvědomíte, že na švihadle se dají dělat nejrůznější triky. Proto na místo obyčejných, nudných přeskoků, pilujte tyto triky do dokonalosti.

Plavání

V dnešní době se dá díky krytým bazénům plavat v jakémkoliv počasí. Navíc permanentka do plaveckého bazénu nestojí majlant, a tak i vy můžete začít zlepšovat svojí kondici a pálit kalorie ve vodě.

In-line bruslení

Pokud rádi v zimě bruslíte, co takhle vyzkoušet i bruslení v teplých letních dnech? Obyčejné in-line brusle pořídíte již od 1 000 Kč a cyklostezek na ježdění je čím dál víc a víc. Tak neváhejte, nazujte brusle, přesvědčte kamaráda či kamarádku a vyrazte spolu na projížďku.

3 vlastnosti, které oceníte

Rychlost

Vše máme skladem. Takže pokud jste připraveni, pak my také. Nové hřiště bude třeba do týdne.

Zkušenost

Máme za sebou téměř 2000 realizací. Nejvíc ze všech. Takže dobře víme, jak postavit hřiště podle vašich potřeb.

Podpora

Poradíme vám s kombinacemi strojů, půjčíme je na testování, vypracujeme projekt i 3D vizualizaci.