NOVINKA Skvělé lavičky!

Akce
13.
Listopad
2019

Zaváděcí cena! Povoleno sezení i skákání…

Multifunkční lavičky nejen ke školám

Je to hezká podívaná, navíc perfektní investice do odolného venkovního sportoviště. Díky osvědčeným posilovnám a fitparkům se daří městům a obcím ve spolupráci se školami rozhýbat děti venku. Mohou cvičit pod širým nebem nejen při hodinách tělesné výchovy, ale i ve volném čase mimo vyučování. Přidávají se navíc mladí členové sportovních klubů a kroužků – protáhnout se, zahřát se, kdykoliv, zadarmo. Streetworkoutová hřiště baví zejména mladou generaci a aktivní dospělé. Slouží úspěšně i dětem z druhého stupně základní školy jako atraktivní náhrada pohybu v přírodním prostředí, třeba místo lezení po stromech. Na hrazdách, žebřících a bradlech si procvičí každý sval v těle. Tady se větev nezlomí!

„Budujeme zcela běžně workoutová hřiště i se stroji umístěná mezi školou a sportovištěm obce či města. Začali jsme tedy přemýšlet o venkovním prvku, který by byl víceúčelový a ve venkovním prostoru přinesl maximální užitek“! A podařilo se.

Pohyb, ochrana, odpočinek i zábava.  Přesně k těmto účelům jsme vyvinuli venkovní víceúčelové lavičky. Slouží samozřejmě k sezení, ale když dáte dvě vedle sebe, vzniknou bradla na posilování. Je možné je využít také k přeskokům a průskoku při parkouru. Před školou jsou skvělým místem už při čekání, ale i pak po setkání. V mateřské škole nabízejí výzvu malým capartům, kteří se chtějí houpat na všem, co vidí.

Lavička poslouží jako zábradlí v blízkosti silnice nebo okolo stromu. „Jedná se o venkovní prvek, který nám pomohli navrhnout designéři zaměření na městský design. Lavička je tak nejenom funkčním mobiliářem, ale odpovídá i požadavkům dnešní architektury“ vzkazuje vám náš Colmex tým.

Ze zkušeností starostů a ředitelů škol vyplývá, že aktivní venkovní prvky, fitparky, workoutové sestavy a parkourová hřiště jsou vítanou prevencí proti vandalismu. Pokud se totiž větší děti bezpečně vydovádí zde, nemusí řádit třeba na hřištích určených pro nejmenší.

Zaváděcí cena: 16 990 Kč včetně DPH

Nabídka platí do 31.1. 2020

Cena je bez dopravy a instalace.

3 vlastnosti, které oceníte

Rychlost

Vše máme skladem. Takže pokud jste připraveni, pak my také. Nové hřiště bude třeba do týdne.

Zkušenost

Máme za sebou téměř 2000 realizací. Nejvíc ze všech. Takže dobře víme, jak postavit hřiště podle vašich potřeb.

Podpora

Poradíme vám s kombinacemi strojů, půjčíme je na testování, vypracujeme projekt i 3D vizualizaci.